POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Ślub

Oferta fotograficzna

Przygotujemy dla Was odpowiedni pakiet

Ślub - I pakiet fotograficzny

 • zdjęcia podczas przygotowań, ślubu, wesela
 • 250 zdjęć po obróbce graficznej
 • prywatna galeria fotograficzna on-line
 • 10 zdjęć na papierze fotograficznym w formacie 10x15
 • płyta DVD lub pendrive w personalizowanym pudełku drewnianym w stylu retroBŁYSK

Początek nowej drogi

Reportaż z dnia ślubu

Dzień ślubu to otwarcie kolejnego rozdziału w życiu. Będziemy Wam towarzyszyć podczas przygotowań, ślubu oraz wesela, aby uchwycić w naszych kadrach emocje i piękno tego dnia. Reportaż to zbiór uśmiechów, wzruszeń i radości.

Fotografie

250 zdjęć poddanych obróbce graficznej

Jest to pakiet skierowany w dużej mierze dla Par Młodych biorących ślub cywilny, bardziej kameralny. Zdjęcia są przez nas poddane selekcji i starannie obrobione, aby stały się cudowną, ponadczasową pamiątką.

“Pokaż zdjęcia”

Prywatna galeria on-line

Chcesz podzielić się fotograficznymi wspomnieniami ze ślubu, ale nie wiesz jak? Najwygodniejszym sposobem jest prywatna galeria na naszej stronie zabezpieczona indywidualnym hasłem. Prawda, że to proste?

Urok odbitek

10 najlepszych zdjęć w formie wydruku

Zdjęcia w wersji tradycyjnej, papierowej kryją w sobie coś wyjątkowego. W tym pakiecie oferujemy 10 zdjęć wydrukowanych na papierze fotograficznym w formacie 10x15. 

Ślub - II pakiet fotograficzny

 • zdjęcia podczas przygotowań, ślubu, wesela
 • 700 zdjęć po obróbce graficznej
 • sesja plenerowa (w dniu ślubu lub w innym terminie)
 • foto-studio podczas wesela
 • fotografia natychmiastowa - wypożyczenie aparatu INSTAX
 • 20 zdjęć wywołanych na papierze fotograficznym w formacie 10x15, 5 zdjęć w formacie A4
 • foto-album 
 • prywatna galeria on-line
 • płyta DVD lub pendrive w personalizowanym pudełku drewnianym w stylu retroBŁYSK

Więcej niż zdjęcie

Fotograficzna opowieść

Zdjęcie to coś więcej niż graficzne przedstawienie wydarzeń. To zbiór emocji i wspomnień z przygotowań, ślubu i wesela. Pragniemy, byście patrząc na nasze fotografie nie tylko widzieli prawdziwe uczucia, ale także je poczuli. 

Fotografie

Min. 600 zdjęć

W tym pakiecie nie ograniczamy się w liczbie oddawanych zdjęć. Wszystkie są oczywiście poddane selekcji, a każde z nich starannie obrobione. Jeśli wyrazicie taką chęć, przekażemy Wam także materiał surowy – bez obróbki.  

Wyjątkowość sesji

Sesja plenerowa

Sesja plenerowa to czas, kiedy jesteście skupieni tylko na sobie, bez zbędnego pośpiechu i stresu, w miłej atmosferze. Miejsce sesji wybieramy wspólnie. Chcemy w jak najbardziej naturalny, a zarazem niezwykły sposób, pokazać Waszą historię i uczucie jakie Was łączy. 

Dobra zabawa gwarantowana!

Studio fotograficzne

Tworzymy je na miejscu przyjęcia weselnego. Zabieramy ze sobą tło fotograficzne oraz oświetlenie. Studio może być traktowane również jako jedno z atrakcji, ponieważ możemy zabrać ze sobą tabliczki z napisami i przeróżne rekwizyty. 

Urok odbitek

20 fotografii w wersji tradycyjnej

W tym pakiecie oferujemy 20 zdjęć wydrukowanych na papierze fotograficznym w formacie 10x15 oraz 5 zdjęć w formacie A4. Najpiękniejsze kadry w formacie przystosowanym do albumów i ramek fotograficznych. 

Zbiór najpiękniejszych wspomnień

Foto-album

Albumy ze zdjęciami nigdy nie wyjdą z mody. Stworzymy dla Was ponadczasową pamiątkę wypełnioną po brzegi najcudowniejszymi wspomnieniami.

Proste udostępnianie zdjęć

Prywatna galeria on-line

Wiemy ile trudności może sprawić udostępnianie bliskim dużej ilości zdjęć. Z łatwością rozwiążemy ten problem. Umieścimy Wasze zdjęcia w prywatnej galerii na naszej stronie, zabezpieczymy ją hasłem i wyślecie link do wszystkich tych, którzy z niecierpliwością będą czekać na fotorelację z Waszego dnia.