POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Chrzest Święty

film & zdjęcia

(pakiet łączony)

 

ZDJĘCIA
OKAZJONALNE

 

USŁUGI DLA
FIRM

 

ZDJĘCIA DLA
SZKÓŁ

 
 

Chrzest Święty - pakiet łączony

film + zdjęcia

  • materiał filmowy oraz fotograficzny z: przygotowań, ceremonii oraz przyjęcia
  • 400 zdjęć po obróbce graficznej
  • zmontowany film godzinny w jakości Full HD
  • teledysk filmowy
  • sesja fotograficzna
  • druk 30 zdjęć na papierze fotograficznym w formacie 10x15
  • płyta DVD z fotografiami
  • pendrive z filmem
  • galeria on-line

Piękno chwili

Film + zdjęcia

Tworząc materiał zwracamy uwagę na szczegóły i staramy się na bieżąco chwytać najważniejsze momenty oraz emocje jakie towarzyszą Waszym pociechom oraz najbliższym. Musimy być bacznymi obserwatorami, by w pełni zrelacjonować ceremonię, nadając naszym pracom ponadczasowy wydźwięk. 

Fotografie

400 zdjęć poddanych obróbce

Każda chwila tego dnia jest ważna, więc zapewnimy obszerną fotorelację. Wszystkie zdjęcia  poddajemy profesjonalnej obróbce graficznej, aby nadać im wyjątkowego klimatu. Będzie co wspominać!

Aspekty techniczne

Materiał filmowy

Przygotujemy dla Was około godzinny film w jakości Full HD opowiadający o przygotowaniach, ceremonii oraz  przyjęciu.  Zadba o to kreatywny operator  filmowy. 

Najpiękniejsze momenty w skrócie

Teledysk

Teledysk to kilkuminutowy skrót z dnia chrztu Waszej pociechy, ukazany w nowoczesnej formie. Filmowa narracja wydarzeń bez ingerencji w ich przebieg.

Plener czy studio?

Sesja fotograficzna

Zapewnimy Wam i dziecku miłą atmosferę podczas sesji, która będzie sprzyjała powstawaniu kadrów przepełnionych naturalnością i uśmiechem. Sprawimy, że sesja dla Was oraz Waszej pociechy będzie prawdziwą przyjemnością.

Urok tradycji

30 zdjęć w postaci papierowej

Wybierając ten pakiet otrzymacie od nas 30 zdjęć wywołanych na papierze fotograficznym w formacie 10x15 , które idealnie pasują do tradycyjnego albumu rodzinnego.

Przesyłanie materiału bliskim nigdy nie było tak proste

Prywatna galeria on-line

Jak najłatwiej przekazać zdjęcia i film swojej rodzinie? Najwygodniejszym sposobem jest zabezpieczona indywidualnym hasłem, prywatna galeria na naszej stronie. Wysyłacie bliskim link, dzięki któremu mogą zobaczyć prace.