POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Ślub

film & fotografia

(pakiet łączony)

Ślub - pakiet łączony

film + zdjęcia

Polecany przez ekipę retroBŁYSK

 • materiał filmowy oraz fotograficzny z: przygotowań, ślubu i wesela
 • 700 zdjęć po obróbce graficznej
 • zmontowany film 1,5 godzinny w jakości Full HD
 • 2 operatorów filmowych
 • teledysk ślubny
 • sesja fotograficzna oraz plener filmowy
 • dron
 • foto-studio podczas wesela z rekwizytami
 • druk 15 zdjęć na papierze fotograficznym w formacie 10x15
 • druk 5 zdjęć na papierze fotograficznym w formacie A4
 • foto-album
 • płyta DVD lub pendrive w personalizowanym pudełku drewnianym w stylu retroBŁYSK
 • galeria on-line

Piękno miłości

Film + zdjęcia

Decydując się na pakiet łączony, jesteście pewni, że otrzymacie ponadczasowy materiał stworzony przez zgraną i kreatywną ekipę profesjonalnych fotografów i filmowców, dla których praca jest prawdziwą pasją. Staramy się być niewidoczni, ale wierzcie nam… Nic nie umknie naszej uwadze i wiemy jak współpracować, by uzyskać najlepsze efekty. Dlatego też, jest to pakiet najchętniej wybierany przez Pary Młode.

Fotografie

Min. 600 zdjęć poddanych obróbce

Każda chwila tego dnia jest ważna, więc nie ustalamy limitu zdjęć. Wybieramy je i poddajemy profesjonalnej obróbce graficznej, aby nadać im wyjątkowego klimatu. Dodatkowo na Wasze życzenie możemy dołączyć wszystkie zdjęcia bez obróbki. Będzie co wspominać!

O przygotowaniach, ceremonii i zabawie

Materiał filmowy

Delikatna koronka na sukni Panny Młodej,  spojrzenie pełne zachwytu u Pana Młodego, a może małe elementy wystroju, o które zadbaliście? Detale. To one tworzą klimat. 2 kreatywnych operatorów filmowych dostrzeże wszystkie te z pozoru małe elementy. Finalnie, otrzymacie od nas około 1,5 godzinny film w jakości Full HD opowiadający o przygotowaniach, ślubie oraz o przyjęciu weselnym.

W roli głównej

Teledysk ślubny

Teledysk ślubny to kilkuminutowy skrót z dnia ślubu w nowoczesnej formie, w którym odgrywacie główne role. Krótka filmowa narracja wydarzeń bez ingerencji w ich przebieg.

Scenariusz tworzycie Wy

Sesja fotograficzna lub plener filmowy

Priorytetem jest dla nas naturalność, dlatego nie będziemy Wam pisać sztywnego scenariusza. Wyjątkowe miejsce, zachód słońca, druga połówka u boku… Kiedy poczujecie klimat, ujęcia stworzą się same. 

Uśmiech proszę!

Studio fotograficzne

Studio fotograficzne może być śmiało traktowane jako jedno z atrakcji podczas wesela. Dlaczego? Dlatego, że oprócz tradycyjnych zdjęć na wybranym tle, mamy do dyspozycji tabliczki z napisami i przeróżne rekwizyty. 

Urok tradycji

Zdjęcia w postaci papierowej

Wybierając ten pakiet otrzymacie od nas 15 zdjęć wywołanych na papierze fotograficznym w formacie 10x15 oraz 5 zdjęć w dużym formacie A4. Idealne do antyramy lub albumu rodzinnego.

Zbiór cudownych wspomnień

Foto-album

Cenicie sobie tradycję i chcecie, żeby wspomnienia z tego dnia zostały z Wami na zawsze? Stworzymy album, w którym znajdziecie najpiękniejsze kadry. To pamiątka, która nigdy nie wyjdzie z mody.

“Pokażcie nam materiał ze ślubu”

Prywatna galeria on-line

Chcecie podzielić się fotograficznymi i filmowymi wspomnieniami ze ślubu, ale nie wiecie jak? Najwygodniejszym sposobem jest prywatna galeria na naszej stronie zabezpieczona indywidualnym hasłem. Jedyne co musicie zrobić to wysłać link swoim bliskim, którzy z niecierpliwością czekają na materiały z Waszego dnia. Prawda, że to proste?

Spersonalizuj swój pakiet

Dodatkowe usługi

Chcecie, aby Wasz materiał ślubny stał się jeszcze bardziej wyjątkowy? Możecie ulepszyć swój pakiet o dodatkowe usługi, które oferujemy. Bliscy nie będą mogli wyjść z podziwu po obejrzeniu Waszej historii.