Fotografia ślubna Łódź 1 / 5 fotografia ślubna Łódź fotografia ślubna Łódź Julia & Dawid, Łódź Fotografia ślubna Łódź Agnieszka & Łukasz, Sulejów 2 / 5 fotografia ślubna Łódź fotografia ślubna Łódź Fotografia ślubna Łódź Małgorzata & Piotr, Gdynia 3 / 5 fotografia ślubna Łódź fotografia ślubna Łódź Fotografia ślubna Łódź Anna & Jakub, Tatry 4 / 5 fotografia ślubna Łódź fotografia ślubna Łódź Fotografia ślubna Łódź Katarzyna & Rafał, Warszawa 5 / 5 fotografia ślubna Łódź fotografia ślubna Łódź
retroBŁYSK

Uwieczniamy historie które trdno jest opisać słowami

O NAS

Profesjonalizm, jakość, naturalność, emocje- to składowe naszych reportaży.
W każdą pracę wkładamy cząstkę siebie. Nasz zawód, to przede wszystkim nasza pasja.
Nie bez przyczyny hasło #perfecto utożsamiane jest z naszą firmą.

#perfecto

fotografia ślubna Łódź
Odtwórz wideo

O NAS

Profesjonalizm, jakość, naturalność, emocje – to składowe naszych reportaży. W każdą fotografię i film wkładamy cząstkę siebie. Jest to przede wszystkim nasza pasja, w której całkowicie się spełniamy.
Nie bez przyczyny hasło #perfecto utożsamiane jest z naszą firmą.

#perfecto

Historie ślubne

Poznaj więcej historii ślubnych

OFERTA

Wybierz rodzaj usługi:

OFERTA

Wybierz rodzaj usługi:

Usługi Fotograficzne
Usługi Fotograficzne
Usługi Filmowe
Usługi Filmowe
Usługi Łączone
Usługi Łączone

Rekomendacje

"

Jesteśmy zachwyceni! Sesja poślubna to jakiś hit, próbowaliśmy wybrać jakieś zdjęcia do wywołania, ale podobają nam się wszystkie. Przy filmie na przemian płakaliśmy albo wybuchaliśmy śmiechem. Naprawdę cudowna praca z Waszej strony. DZIĘKUJEMY!


Agnieszka & łukasz
"
To ludzie pełni pasji do swojej pracy, którzy odpowiedzą na każde Wasze pytanie, wysłuchają Waszych wątpliwości, uspokoją, gdy pojawi się niechciany stres, pomogą gdy zdarzy się wpadka i spełnią każdą Waszą fotograficzną zachciankę. Jeszcze raz - dziękujemy. Jesteście absolutnie najlepsi na świecie.

Eliza & Tomek
"
Oglądam już chyba 5 raz. To jest film Oscarowy, piękny emanujący prawdziwą miłością i wielkim szczęściem ❤ Takich reakcji dostajemy dziesiątki od dwóch dni, a wszyscy widzieli tylko pierwszy teledysk. Niektórzy specjalnie dzwonią, bo nie potrafią na piśmie wyrazić tego jakie emocje wzbudził w nich ten film. Jesteśmy naprawdę oczarowani i wdzięczni za najlepszą pamiątkę jaką mogliśmy sobie wymarzyć.

Małgosia & Piotr
"


Gdybym miała jeszcze raz wybrać, nie zmieniłabym zdania za żadne skarby! Profesjonaliści pod każdym względem.Magda & Łukasz
"


Jeszcze raz dziękujemy za świetną pamiątkę, przemiłą atmosferę, profesjonalizm i ogromne zaangażowanie ☺ . Współpraca z Wami to jednocześnie zaszczyt i przyjemność.


Paulina & Dawid
"


Szczerze mówiąc, nigdy nie sądziliśmy, że filmik będzie tak świetny. nie moglibyście lepiej wykonywać swojej pracy. 100% rekomendacja!Julia & Dawid

Rekomendacje

"
Jesteśmy zachwyceni! Sesja poślubna to jakiś hit. Przy filmie płakaliśmy albo wybuchaliśmy śmiechem. Super, że daliście nam to przeżyć jeszcze raz. Cudowna praca z Waszej strony. DZIĘKUJEMY!

Agnieszka & łukasz
"
Film Oscarowy, emanujący prawdziwą miłością i szczęściem. Niektórzy specjalnie dzwonią, bo nie potrafią na piśmie wyrazić emocji jakie wzbudził w nich film. Jesteśmy oczarowani i wdzięczni.

Małgosia & Piotr
"
To ludzie pełni pasji do swojej pracy, którzy odpowiedzą na każde Wasze pytanie, uspokoją, pomogą i spełnią każdą Waszą fotograficzną zachciankę. Jesteście najlepsi na świecie.


Eliza & Tomek
"
Jeszcze raz dziękujemy za świetną pamiątkę, przemiłą atmosferę, profesjonalizm i ogromne zaangażowanie ☺ . Współpraca z Wami to jednocześnie zaszczyt i przyjemność.

Paulina & Dawid
"
Szczerze mówiąc, nigdy nie sądziliśmy, że filmik będzie tak świetny. nie moglibyście lepiej wykonywać swojej pracy. 100% rekomendacja!


Julia & Dawid

EN      /      PL

BUSINESS SERVICES

We own the NAXvision brand which specializes in professional projects for companies. If you are an entrepreneur and you want to get acquainted with our portfolio, please visit NAXvision.com

USŁUGI DLA FIRM

Jesteśmy właścicielami marki NAXvision która specjalizuje się w profesjonalnych realizacjach dla firm. Jeśli jesteś przedsiebiorcą i chcesz zapoznać się z naszym portfolio, zapraszamy na stronę NAXvision.com