Best of the best 2020

Dzień dobry w  2 0 2 1

Mimo, że witamy się tutaj dość późno, to mamy nadzieję, że ten rok będzie dla nas wszystkich zdecydowanie przyjemniejszy. Sezon ślubny był magiczny, chociaż wyjątkowo krótki, dla nas bardzo intensywny. Pomimo pandemii i obostrzeń związanych z zakazem organizacji wesel, wszelkich uroczystości, nie załamujemy się i ciągle działamy. Pandemia sprawiła, że w naszych głowach zrodziło się dużo ciekawych pomysłów i projektów, które na bieżąco realizujemy.

W 2020 roku udało nam się również zrealizować dwie stylizowane sesje, które mogliście zobaczyć we wcześniejszych wpisach, a jeśli jeszcze nie widzieliście, to zachęcamy do nadrobienia.

Aktualnie pracujemy nad jednym z kolejnych projektów, który był w naszej głowie już od dłuższego czasu. Także czujnie śledźcie nasze social media, ponieważ w niedługim czasie planujemy podzielić się z Wami realizowanym przez nas, od pewnego czasu, planem. 

Tymczasem w tym wpisie, przedstawimy Wam „Best of the best 2020” – czyli nasze ulubione i najlepsze kadry z sezonu ślubnego 2020. Koniecznie dajcie nam znać w komentarzu, które jest Waszym ulubionym.

retroBŁYSK

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EN      /      PL

BUSINESS SERVICES

We own the NAXvision brand which specializes in professional projects for companies. If you are an entrepreneur and you want to get acquainted with our portfolio, please visit NAXvision.com

USŁUGI DLA FIRM

Jesteśmy właścicielami marki NAXvision która specjalizuje się w profesjonalnych realizacjach dla firm. Jeśli jesteś przedsiebiorcą i chcesz zapoznać się z naszym portfolio, zapraszamy na stronę NAXvision.com