Spełniliśmy nasze marzenie

Od kilku lat z tyłu głowy mieliśmy plan, aby otworzyć własne studio fotograficzne połączone z biurem. Od początku chcieliśmy, aby studio było pełne naturalności i  po długich poszukiwaniach odpowiedniego lokalu, w grudniu 2020 roku znaleźliśmy idealną lokację, w samym sercu Łodzi.

Samodzielnie, przez ponad 2 miesiące działaliśmy nad remontem lokalu, który wymagał naprawdę wiele pracy, po gruntowanie i malowanie ścian, wyburzanie, zakładanie paneli, po całkowite stworzenie łazienki. Aż wreszcie, po wielu trudach i ogromu włożonego wysiłku, w maju udało nam się zrealizować już nasze pierwsze sesje, a oficjalne otwarcie połączone z dniem otwartym miało miejsce 18 sierpnia 2021r.

Studio fotograficzne zostało zaaranżowane na styl boho, także znajdziecie w nim pełno naturalnych, ciepłych kolorów, ręcznie plecione makramy, a także suszone kwiaty. Wykonujemy sesje indywidualne, dla par, rodzinne, dziecięce, noworodkowe, ciążowe. Mamy nadzieję, że nas odwiedzisz. 

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z przemiany naszego studia. 

Dajcie znać czy podobał Wam się nowy wpis. 

Zapraszamy do naszego studia – ul. Kościuszki 40, Łódź

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EN      /      PL

BUSINESS SERVICES

We own the NAXvision brand which specializes in professional projects for companies. If you are an entrepreneur and you want to get acquainted with our portfolio, please visit NAXvision.com

USŁUGI DLA FIRM

Jesteśmy właścicielami marki NAXvision która specjalizuje się w profesjonalnych realizacjach dla firm. Jeśli jesteś przedsiebiorcą i chcesz zapoznać się z naszym portfolio, zapraszamy na stronę NAXvision.com