O nas

O NAS

Jesteśmy braćmi, których połączyło zamiłowanie do fotografii, uchwycenie w kadrze emocji, które trwają ułamki sekund. Od samego początku robiliśmy wszystko, aby w naszym zespole znaleźli się profesjonaliści, dla których fotografia i film również są prawdziwą pasją. Nasza kreatywność, zaangażowanie i doświadczenie tworzą unikatowy styl, którego nie doświadczycie nigdzie indziej.

.

Odtwórz wideo

Pozytywne emocje

POZYTYWNE EMOCJE

To wyjątkowe uczucie, kiedy obdarzacie nas swoim zaufaniem. Zależy nam, aby efekt naszej pracy w nowoczesnym, a zarazem unikatowym stylu, stał się pamiątką, która nawet po latach wywoła u Was pozytywne emocje. Pomagamy, doradzamy, wpieramy dobrym słowem, czasem też łagodzimy stres. Podczas realizacji zlecenia dbamy o atmosferę i Wasze samopoczucie.

Poznaj nas

POZNAJ NAS

Cześć, jestem Kamil. Tworzę atmosferę, w której każdy czuje się swobodnie i może być sobą, dzięki temu zdjęcia emanują naturalnością. Staram się, aby każde z moich zdjęć miało niepowtarzalny klimat i przywoływało zamknięte w kadrze emocje, aby każde z nich było niczym płatek śniegu – zupełnie unikatowe. Studiując fotografię i film zainspirowałem się fotografią analogową, dzięki czemu udało mi się stworzyć unikalny styl obróbki zdjęć. Łącząc fotografię z resztą moich zainteresowań, bycie fotografem stało się nie tylko pracą, ale w dużej mierze ogromną pasją.

Cześć, jestem Jacek. Z początku moje zainteresowanie sztuką rozwijałem w innym kierunku. Zawsze priorytetem było malarstwo, rysunek oraz grafika. Brat zaraził mnie pasją do fotografii, a z upływem czasu, stwierdziłem, że fotografia jest czymś, w czym widzę się przyszłościowo. Lubię wyzwania. Łatwo jest nacisnąć spust migawki, trudniej jest sprawić, żeby ta chwila była zapamiętana nie tylko ze zdjęcia, ale właśnie z tego, co przeżywamy podczas jej uchwycenia. Uważam, że wspólnie z bratem stanowimy dobre połączenie – nasze odmienne spojrzenia na fotografię pozwoliły nam stworzyć autorski styl zdjęć, którego nie zobaczycie nigdzie indziej.

Zapisz się do newslettera, aby dowiedzieć się jako pierwszy o naszych konkursach i wyjątkowych ofertach.

PRZED

PO

PRZED

PO

Before After

Unikatowy styl

Unikatowy styl

Nasze zdjęcia wyróżniają się jasną paletą barw i dbałość o każdy detal. Zdjęcia poddajemy profesjonalnej obróbce, nadając im ciepłej tonacji przyjemnej dla oka, zachowując naturalność. Wyjątkowy charakter zdjęć został wypracowany przez lata pracy i nie znajdziecie go nigdzie indziej.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

I pytanie

Jak sprawdzić dostępność terminu?

odpowiedź

Dostępność terminu możesz sprawdzić wchodząc w zakładkę zarezerwuj, wybierając interesującą Cię ofertę. W razie wątpliwości, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź przez nasz fanpage na facebooku.

II pytanie

W jaki sposób możemy zarezerwować termin?

odpowiedź

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, napisać wiadomość na fanpage retroBŁYSK na facebooku lub skorzystać z aplikacji rezerwacyjnej dostępnej na naszej stronie.

III pytanie

Zarezerwowałem/łam termin. Co dalej?

odpowiedź

Staramy się pozostawać z Wami w stałym kontakcie. Jeśli zaszły jakieś zmiany, masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z nami w każdej chwili. Kilka dni przed planowaną imprezą skontaktujemy się, aby omówić szczegóły

VI pytanie

Czy wszystkie zdjęcia zostaną obrobione?

odpowiedź

Po selekcji, każde ze zdjęć poddajemy obróbce kolorystycznej. Jasne palety barw, delikatność, dbałość o szczegóły
 i wysoka jakość - to składowe nadające naszym fotografiom ponadczasowego charakteru, który wpisuje się we wszystkie style.

VII pytanie

Co to jest foto-studio?

odpowiedź

Tworzymy je na miejscu przyjęcia. Studio może być śmiało traktowane jako jedno z atrakcji. Dlaczego? Oprócz tradycyjnych zdjęć na eleganckim tle, mamy do dyspozycji tabliczki z napisami i przeróżne zabawne rekwizyty.

VIII pytanie

Czym jest instax i na czym polega jego wypożyczenie?

odpowiedź

Instax (polaroid) jest to rodzaj aparatu fotograficznego umożliwiającego niemal natychmiastowe wywołanie zdjęcia. Jest to świetne uzupełnienie do foto-studia, które również oferujemy. Wypożyczamy Wam aparat, jednak wkłady organizujecie we własnym zakresie.

IX pytanie

Co to jest galeria on-line?

odpowiedź

Wiemy ile trudności może sprawdzić udostępnianie bliskim dużej ilości zdjęć i filmu. Umieścimy Wasz reportaż na dysku on-line, wygenerujemy link, a Wy wyślecie go do wszystkich tych, którzy z niecierpliwością czekają na Wasz materiał. Prawda, że proste?

X pytanie

Czy pracujecie na terenie całego kraju?

odpowiedź

Oczywiście, że tak. Najczęściej pracujemy na terenie woj. łódzkiego i mazowieckiego, jednak poznawanie nowych miejsc to dla nas ogromna przyjemność.

EN      /      PL

BUSINESS SERVICES

We own the NAXvision brand which specializes in professional projects for companies. If you are an entrepreneur and you want to get acquainted with our portfolio, please visit NAXvision.com

USŁUGI DLA FIRM

Jesteśmy właścicielami marki NAXvision która specjalizuje się w profesjonalnych realizacjach dla firm. Jeśli jesteś przedsiebiorcą i chcesz zapoznać się z naszym portfolio, zapraszamy na stronę NAXvision.com